<

Değerli Devre Arkadaşlarımız;

1970 Mezunu Hava Astsubayları olarak bu siteyi oluşturmaktaki amacımız; iletişimde kolaylık sağlamak, dolayısıyla her zaman olduğu gibi birbirimizin neşesinde ve kederinde ortak duyguları paylaşmak, şartlar elverdiğinde daha fazla bir arada olabilmektir. Bu nedenle bundan sonraki yaşamımızda karşılaştığımız olayları daha kısa sürede ve daha çok arkadaşımıza duyurabilmek arzusundayız.

Kimi zaman bir arkadaşımız çocuğunu evlendiriyor, kimi zaman bir arkadaşımız torun sahibi oluyor birlikte mutlu oluyoruz; kimi zamanda ne yazık ki acı bir haberle irkilip üzülüyoruz!..

Bu bağlamda birbirlerimize yapacağımız kutlamalar, taziyeler ve diğer tüm dilekleri buradan iletmek. Adresini veya telefonunu bilmediğimiz için uzun zamandır görüşemediğimiz arkadaşlarımıza buradaki bilgilerden ulaşabilmek.

Bunların dışında zaman zaman sizler için çeşitli duyurularda bulunacağız. Her zaman olduğu gibi yine bir arada olmak için gerçekleştirmeyi arzu ettiğimiz sosyal etkinlikleri de yine buradan sizlere duyurmak amacındayız.